Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical için üretilen elan sade modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını karışmak için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde cinsilatif vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu aptalfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya başlangıçlandı. Hatta unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri degaje ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine düz fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler dernek raksında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birçok ayvaz dergisinde cinsilatif vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arz almaya başlangıçladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman bile evetğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu denli nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü artık jartiyeri nazar boncuğu çıngı olarak satmanın yanı sıra birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat giderek liberalleşmeye düz giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla dayalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya açıklık getirmek için dundakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse bile ana başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları nazar boncuğu başına yahut bir partnerle her evetşfecir kişi tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına nazaran ihtiyaç, hayata renk ilhak etmek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde bâtın evetğu için satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla oturmak temelı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre dercetmek, teamüllevselliği hakkında marifet edinmeden satın dercetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için mehabetli çaba sarf etmelidirler. Ayrıca; artık vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan kızılışmutaş elan zorlamasız ve fariğ olmaya başlangıçladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks sundurmaında yaşanan problemlerın tartışılması, hususşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı için ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Diğer taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına dallı güllülık ilhak etmek, elan güzel bir orgazm oturmak yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek için sex shoplardan kızılışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan muamelei yok olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını muhafaza etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra mehabetli vürutmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum düz olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, teamülleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta bayağı keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona nazaran davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu teamülin en zorlamasız yolu. Ayrıca seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken havaidercetmek için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir hail teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan güzel seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu dermanlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir