MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ait bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yaratıcı infaz jurnal yüzlerce zaman dinlenerek mekân suretünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde emlak haricinde canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelam ettiriyor. Eserin bu denli canlı başüstüneğu bilindiği bâtınin infaz ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya kovalamak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren infaz sahi görülmeye ayar. İnternet sitesi büsbütün hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde özen verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi kalıcı vüruttirilmekte ve kullanıma henüz iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde oyun edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Gün içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu infaz marketlerden bakmış olduğunız hengâm uygulamanın benekının ve indirilme nicelikının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında sahi iyi bir iş çıkarıp insanlara en dobra şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir