Plüton’un Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair gök kubbe cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök kubbe ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına husus veren bir açıklıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı şeşnda dokumalır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri gibi ferdî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında selim adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve erkân gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme fail ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak taraf tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları simgeleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene zarfında hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Bugün bile insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koskocaman kontak göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle veladet haritası yorumlamak, şahsiyet analizi sahip olmak, aşk ve ilişki astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, esenlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en yapı taşı görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve adına göre hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesinlikle bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan okkalı malumat sahibi tutulmak istiyorsanız, birhayli terimle karşılaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına göre belirlenir ve birhayli kişiye göre şahsiyet ve gelecekteki vakalar üzerine malumat verebilir.

  2. Kükremek Burcu: çoklukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur bağırsakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Veladet haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı gibi evetşyalnız şekline im fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok okkalı malumat sahibi tutulmak bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina tutulmak önemlidir.

Had Mazmunı
Veladet haritası Bir kişinin veladet çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söyleyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine malumat verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere im edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğanlayışimlere im edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, selim bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ileri tahmini ve elan sağlam çok sayfa üzerine malumat tesviye dair bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir