ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçbaşak Ekincilik, ziraat makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri karınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yarar aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ziraat halletmeye başladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını mukabillayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve ziraat dalünün derece derece çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile beraberinde gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ziraat dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en âlâ hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devimsel ve hızlü adam deposuna sahip olan Üçbaşak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış paha sağlayıcı Üçbaşak Ekincilik; şişman Ar-Ge çalışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Daimî aksiyon ve sıfır pot üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem emlak zarfında hem bile emlak dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin elverişli ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan daha aşkın kâr ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha bitek bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en cesim ihtiyaçları olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha bitek özlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden dökmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da zahir bir hendek hafriyatsına unutmak karınin münteşir olarak kullanılır. Art yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Art yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden dökmek karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kabil alanlara unutmak karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir rabıtlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğmeslektirilebilir ve birmebzul babaşmanla da makroletilebilir. Esas dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakılırsa nispeten düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler karınin tercih edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem bile kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin cem ve balyalama mesleklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması mesleklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği dem hayvanın benzinü ve etinden semere alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri bir seferde alabilir ve daha âlâ beslenebilir. Yem karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha âlâ beslenmesine böylelikle daha aşkın semere almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yem Karma Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabil en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gönç ve bitek bir zirai üretim karınin cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı karınin önemli bir köprü mesleklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha âlâ durumlara gelmesi karınin zirai ihracat noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak tüm çalışanlamış olurımızın yardımsıyla beraberinde
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir